Laserowe zamykanie naczynek, usuwanie naczynek Wrocław

Skąd się biorą popękane naczynka?

Powstawanie rozszerzonych naczyń krwionośnych może być efektem m.in. predyspozycji genetycznych, nieodpowiedniej pielęgnacji czy wpływu czynników zewnętrznych. W pierwszej kolejności pojawia się charakterystyczne zaczerwienienie, czyli tzw. rumień. Następnie rumień chwilowo ustępuje, by w rezultacie utrwalić się i pozostać na stałe. Kruche ścianki naczyń nie wytrzymują ciśnienia krwi, rozszerzają się i powstaje widoczna przez naskórek siateczka pajączków o barwie od jasnoczerwonej po ciemnofioletową – są to tzw. telangiektazje. Pojawiają się one na twarzy, szyi, dekolcie i nogach.

 

Laserowe zamykanie naczynek na twarzy i ciele

Drobne pajączki, naczyniaki itp. likwidowane są najczęściej podczas jednej wizyty. Liczba zabiegów zależy od ilości, średnicy i koloru naczyń oraz głębokości ich położenia. Wyjątkowa skuteczność i precyzja wykonywanych laserowych zabiegów usuwania naczynek osiągana jest między innymi dzięki specjalnemu pilotującemu celownikowi laserowemu, który pomaga w dokładnym wycelowaniu wiązki laserowej. Zabieg nie jest bardzo bolesny, dlatego przy jego przeprowadzaniu nie używa się znieczulenia. Laser Nd:YAG – Mesolaser Vessel – to system do szerokiej gamy zabiegów naczyniowych i estetycznych.

 

Laserowe zamykanie naczynek - jaki laser na naczynka?

Lserowe zamykanie naczynek realizowanej jest za pomocą specjalistycznego lasera Nd:YAG Long Pulse, światło lasera dociera w głąb naczyń, gdzie jest absorbowane przez hemoglobinę, zawartą w czerwonych krwinkach, a następnie zamieniane na energię cieplną. Pod wpływem ciepła z tkanki odparowuje woda, a ścianki naczynka stapiają się i są wchłaniane przez organizm. W celu usunięcia zmian naczyniowych na twarzy konieczne jest wykonanie od 1 do 4 zabiegów co 2-4 tyg.

 

Zamykanie naczynek, usuwanie pajączków naczyniowych

W naszym gabinecie medycyny estetycznej usuwamy:

  • rozszerzone naczynia na twarzy i ciele
  • teleangiektazji, czyli pajączki naczyniowe na kończynach dolnych
  • znamiona naczyniowe typu Port Wine Stain
  • usuwanie naczynek i pajączków na nogach
  • naczyniaki
  • drobne żylaki
  • trądzik różowaty
  • usuwanie przebarwień

 

Laserowe zamykanie naczynek - jak postępować po zabiegu?

Procedura ta nie wymaga szczególnej rekonwalescencji, zatem po jej zakończeniu można wrócić do zwykłej aktywności, jednak z wykluczeniem niektórych czynników. Zaleca się odłożyć aktywność fizyczną przynajmniej na kilka dni oraz unikać opalania przez kilka tygodni od zabiegu. Ponadto trzeba odstawić wybrane kosmetyki, które mogłyby podrażnić skórę. O tym, jak postępować po usunięciu naczynek i z czego zrezygnować, poinformuje szczegółowo osoba, wykonująca zabieg w naszym gabinecie we Wrocławiu.

Cena zabiegu: 60
Zamykanie pojedyńczego naczynka na twarzy: 60 zł
Zamykanie naczynek na jednej partii twarzy (nos, policzek, broda): 250 zł
b92-013

Beauty92 w Mediach

Opinie naszych Klientów
4.6 ...... 56 opinii

Salon kosmetyczny Wrocław

Instytut Urody Beauty92

Krzycka 92 BCD

53-020 Wrocław-Krzyki

Pon–pt: 09:00–21:00

Sobota: 09:00–20:00