Makijaż permanentny

Jedną z najwygodniejszych opcji dla kobiet jest wykonanie makijażu permanentnego, czyli wprowadzenie barwnika do skóry właściwej poprzez nakłucia z pomocą cienkiej igły. To alternatywa standardowego makijażu, wykonywanego kosmetykami kolorowymi, które mogą się rozmazać i nie gwarantują trwałego efektu – szczególnie gdy zwykły makijaż wykonuje się bez odpowiedniej techniki. Makijaż permanentny gwarantuje trwałość nawet do kilku lat, podkreślając naturalne piękno. W ofercie naszego gabinetu kosmetycznego znajduje się usługa wykonania makijażu permanentnego brwi, kreski dolnej oraz górnej na powiece, a także konturowania i wypełnienia ust kolorem.

 

Dla kogo makijaż permanentny?

Skorzystanie z usług wykonania makijażu permanentnego jest dla wszystkich kobiet, które chcą podkreślić swoje piękno – na przykład mieć bardziej wyraziste oko, piękną oprawę tego oka, albo wzmocnić czerwień czy róż ust. To przede wszystkim świetne rozwiązanie dla osób, które nie chcą przeznaczać czasu na codzienne wykonywanie makijażu. Makijaż permanentny świetnie sprawdza się również przy asymetrycznych częściach twarzy – np. nierównych wargach czy ubytki brwi. Długie wakacje i aktywność sportowa to również świetna motywacja do wykonania makijażu permanentnego. Taki trwały makijaż to także ratunek dla osób, które z powodu uczulenia nie mogą się malować kolorowymi kosmetykami.

 

Makijaż permanentny krok po kroku

Przy zdecydowaniu się na makijaż permanentny, najpierw konsultujemy tę kwestię z naszymi Klientkami, poznając jej oczekiwania na temat zabiegu. Po wstępnym wywiadzie i dopełnieniu formalności można przygotowywać się do wykonania usługi z kosmetyki permanentnej oraz wyznaczyć termin. Przeciwwskazaniami do wykonania tego zabiegu jest między innymi ciąża, infekcje. Przed wprowadzaniem barwnika przygotowuje się narzędzia, tworzy zarys makijażu oraz stosuje znieczulenie. Dopiero później aplikowany jest barwnik. Po zabiegu może dojść do zaczerwienienia oraz złuszczania skóry – na miejscu przekażemy najważniejsze informacje o pielęgnacji po zabiegowej.

 

Brwi metodą włosa maszynowego

Zabieg koryguje kształt brwi za pomocą specjalnego urządzenia . Zabieg jest bezpieczny. Trwałość makijażu jest uzależniona od karnacji i grubości skóry. Średnio utrzymuję się około 2-5 lat.

Cena zabiegu: 100
Cena zabiegu: 800
Cena zabiegu: 800
Cena zabiegu: 800
b92-174
Cena zabiegu: 700
b92-173
Cena zabiegu: 300
b92-172
Cena zabiegu: 500
b92-171
Cena zabiegu: 700
Cena zabiegu: 500
b92-169
Cena zabiegu: 950
b92-168

Beauty92 w Mediach

Opinie naszych Klientów
4.6 ...... 56 opinii

Salon kosmetyczny Wrocław

Instytut Urody Beauty92

Krzycka 92 BCD

53-020 Wrocław-Krzyki

Pon–pt: 09:00–21:00

Sobota: 09:00–20:00