Peeling chemiczny - kwasy medyczne

Peeling chemiczny Wrocław

Niedoskonałości skórne, takie jak przebarwienia, trądzik lub blizny, są częstą skazą w obrębie twarzy, szyi lub dekoltu. Pozostałości po okresie dojrzewania, nadmiernej ekspozycji skóry na promienie słoneczne lub upływie lat, mogą sprawić, że nasza skóra nie będzie dla nas zadowalającą wizytówką, a wstydliwym problem. Rozwiązaniem jest peeling chemiczny, który jest skuteczną walką z defektami skórnymi.

 

Na czym polega peeling chemiczny?

Polega na wywołaniu kontrolowanego złuszczenia naskórka lub głębszych warstw skórnych. Podczas zabiegu, stosowane są specjalne roztwory chemiczne ukierunkowane na zredukowanie zmian chorobowych oraz różnych mankamentów estetycznych cery w postaci zmarszczek, blizn, przebarwień, a to wszystko w celu poprawienie wyglądu i elastyczności skóry.

 

Jak wykonać złuszczenie kwasami medycznymi?

Przebieg procesu złuszczeniu naskórka jest uzależniony od odpowiednio dobranego preparatu, którym jest wykonywany peeling. Po oczyszczeniu skóry z pozostałości makijażu, odtłuszczeniu jej i zabezpieczeniu odpowiednich miejsc (oczu, ust, włosów) – stopniowo, zostaje nałożona wybrana substancja, na twarz lub inne części ciała. Po wyznaczonym czasie, twarz jest oczyszczana z substancji na nią nałożonej. Kolejno, w zależności od wybranego roztworu, twarz jest przemywana neutralizatorem lub wodą. W celach zneutralizowania skutków ubocznych zabiegu stosowana jest odpowiednia maseczka. Naturalnymi efektami ubocznymi zabiegu są: pieczenie, delikatne kłucie, ciepło. Peeling chemiczny jest bezpieczny pod warunkiem, że jest wykonywany przez profesjonalistę w odpowiednich warunkach.

 

Jaki peeling chemiczny jest odpowiedni?

Dobór peelingu chemicznego zostanie indywidualnie skonsultowany podczas wizyty w naszym gabinecie kosmetyczny. Ich wybór zależy od stanu skóry i oczekiwań pacjenta. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi poniższe peelingi chemiczne, które różnią się intensywnością działania – głębokością złuszczenia i stężeniem substancji:

Kwas mlekowy - ARGIPEEL - odpowiedni dla skóry wrażliwej nie tolerującej wyższych stężeń kwasu glikolowego. Złuszcza, nawilża i rozjaśnia skórę,

Kwas ferulowy - FERULAC PEEL - jako jeden z nielicznych peelingów chemicznych może być wykonywany przez cały rok,

Kwas migdałowy - MANDEL PEEL - przyczynia się do poprawy kolorytu, rozświetlenie skóry. Wygładza powierzchnię skóry, redukując drobne zmarszczek, ujędrnienie i uelastycznienie skóry,

Kwas TCA - FORTE PEEL - idealny w walce z uporczywymi przebarwieniami o różnym pochodzeniu,

Żel złuszczający - AZELAC PEEL - Polecany osobą z atopowym zapaleniem skóry, trądzikiem pospolitym, trądzikiem różowatym i przebarwieniami.

 

Kiedy zdecydować się na peeling chemiczny?

Peeling medyczny jest doskonałą propozycją na uzyskanie pięknej i promiennej cery twarzy bez niedoskonałości. Systematyczne zabiegi i dbanie o skórę w sposób kompleksowy, może dać Ci wiele satysfakcji i zadowolenia ze swojego wyglądu. Warto zadbać o swoje zdrowie już dziś, zaczynając od zdrowej skóry.

Eksfoliacje kwasami – złuszczenie głębokich warstw naskórka w celu regeneracji skóry i usunięciu zbędnych warstw naskórka.

Zabiegi umożliwiające usunięcie i zmniejszenie zmarszczek.

Regenerację i odświeżenie skóry twarzy.

Usunięcie przebarwień, blizn i niedoskonałości skórnych.

To tylko główne korzyści z zastosowania peelingów chemicznych. Zaletą tych zabiegów są również: długotrwałe rezultaty, poprawa elastyczności skóry, ujednolicenie odcienia cery, zamknięcie porów, udoskonalenie owalu twarzy oraz poprawa samopoczucia i pewności siebie!

 

Jakie są wskazania do peelingu chemicznego?

Peeling powinny wykonać osoby, które zauważają u siebie: pierwsze symptomy starzenia się, przebarwienia skórne, zmarszczki powierzchowne lub głębokie, blizny, trądzik, zaskórniki, nadmierny łojotok, rozstępy, suchość skóry i wiele innych niepokojących zmian skórnych.

To peeling chemiczny oparty na kombinacja trzech rodzajów retinolu zamkniętego w liposomach oraz najbardziej stabilnej formy witaminy C.

Cena zabiegu: 280
Zabiegów w serii: 4-6
Promocja: 250
Cena zabiegu: 280

Peeling chemiczny kwasem mlekowym jest dedykowany szczególne dla skóry odwodnionej, zmęczonej, wiotkiej, pozbawionej blasku i delikatnej - z powodzeniem można zastosować w okolicach delikatnych partii twarzy np. oczu i ust.

Cena zabiegu: 180
Czas zabiegu: 45
Zabiegów w serii: 6
b92-055
Cena zabiegu: 180
twarz, szyja: 220
twarz, szyja, dekolt: 290
b92-015

Ferulac classic i C-PEEL, to intensywna kuracja odmładzająca i rozświetlająca, którą bez żadnych przeszkód można stosować przez cały rok. Również latem, przed i po opalaniu, gdyż wzmacnia on działanie filtrów przeciwsłonecznych.

Cena zabiegu: 230
b92-057

Peeling chemiczny kwasem glikolowym to głęboka i intensywan regeneracja. Kwas glikolowy ma zdolność docierania aż do warstwy brodawkowej skóry. Ma silne działanie anti-aging.

Cena zabiegu: 180
b92-054

Peeling chemiczny kwasem salicylowym jest rekomendowany jako kuracja w obrębie twarzy, obejmująca od 4 do 6 zabiegów, po których skóra staje się rozjaśniona, koloryt wyrównany, zmarszczki spłycają się, twarz staje się jędrna i odmłodzona.

Cena zabiegu: 180
Zabiegów w serii: 4-6
b92-056

Peeling chemiczny TCA (kwas trójchlorooctowy) to jeden z najskuteczniejszych zabiegów, który daje bardzo dobre efekty na powierzchniowe defekty skóry.

Cena zabiegu: 190
Zabiegów w serii: od 3 do 8
b92-053

Składnikiem aktywym peelingu chemicznego Argipeel jest arginina, która aktywuje system immunologiczny, zwiększa syntezę białek.

Cena zabiegu: 180
Czas zabiegu: 40
twarz, szyja, dekolt: 300
b92-047
Cena zabiegu: 250
od 250 zł
b92-050
Cena zabiegu: 180
b92-016

Zabieg dla skóry z przebarwieniami i nierównym kolorytem. Idealy w walce z uporczywymi przebawieniami o różnym pochodzeniu.

Cena zabiegu: 260
b92-048

Beauty92 w Mediach

Opinie naszych Klientów
4.6 ...... 56 opinii

Salon kosmetyczny Wrocław

Instytut Urody Beauty92

Krzycka 92 BCD

53-020 Wrocław-Krzyki

Pon–pt: 09:00–21:00

Sobota: 09:00–20:00