Oczyszczania twarzy

Oczyszczanie twarzy Wrocław | Manualne oczyszczanie twarzy

Czym oczyszczać twarz?

Liczne specyfiki z drogerii, rozmaite kosmetyki w postaci płynów do twarzy, żeli myjących czy też peelingów, często okazują się zupełnie nieskuteczne w walce z zanieczyszczeniami, które głęboko w niej tkwią. Wówczas proponujemy Państwu zabiegi oczyszczające na twarz, przeprowadzane w profesjonalnym salonie u kosmetyczki. Zalicza się do nich także zabiegi przeciwtrądzikowe. Wykonane u kosmetyczki, skutecznie, manualnie, profesjonalnie, na pewno dadzą Państwu wiele zadowolenia i satysfakcji.

 

Jak oczyszczać twarz?

Jeśli chodzi o oczyszczanie twarzy, proponujemy kompleksowe zabiegi dobrane specjalnie do Twojej cery. Stosujemy metody nowoczesne i innowacyjne, w oparciu o naszą wiedzę i dotychczasowe doświadczenie. Skutecznie, często zupełnie manualnie, a zwykle bardzo profesjonalnie – tak działamy i zapraszamy tych z Państwa, którzy chcą poznać nasze zdolności i przede wszystkim: poprawić wygląd swojej cery.

Cena zabiegu: 180
b92-035

Stanowi zabieg oczyszczający, który proponujemy dla skóry mieszanej albo tłustej. Mikrodermabrazja to metoda polegająca na mechanicznym złuszczaniu warstwy rogowej naskórka.

Cena zabiegu: 130
twarz, szyja, dekolt: 159
b92-037

Jest jedną z najbardziej innowacyjnych i nowoczesnych metod rewitalizacji skóry. Oxybrazja polecana jest osobom z cerą wrażliwą, alergiczną i naczyniową. Polega na wprowadzeniu do skóry tlenu, jak i rozproszonych kropel soli fizjologicznej.

Cena zabiegu: 140
Czas zabiegu: 60
twarz, szyja, dekolt: 180
b92-039

Celem jest regulacja pracy gruczołów łojowych, szczególnie w przypadku skóry bardzo tłustej bądź trądzikowej. ACTI BIOTIC ogranicza produkcję sebum, a jednocześnie wzmacnia syntezę antybiotyków skórnych. Ochrona przed drobnoustrojami na cerze twarzy – to podstawowa rola tej syntezy.

Cena zabiegu: 200
Zabiegów w serii: 4-6
b92-036

Kiedy żele i peelingi nie spełniają swojej roli, warto wybrać ten zabieg, który pomaga w szczególności cerze przetłuszczającej się, na której widać wągry. Polecamy go także tym, którzy zmagają się z cerą mieszaną, walczącym z zaskórnikami czy trądzikiem.

Cena zabiegu: 110
twarz, szyja, dekolt: 149
b92-038

Beauty92 w Mediach

Opinie naszych Klientów
4.6 ...... 56 opinii

Salon kosmetyczny Wrocław

Instytut Urody Beauty92

Krzycka 92 BCD

53-020 Wrocław-Krzyki

Pon–pt: 09:00–21:00

Sobota: 09:00–20:00