Masaż

masaż Wrocław

Kobido jest całkowicie naturalną nieinwazyjną formą liftingu i odmłodzenia twarzy. Pozytywnie wpływa nie tylko na poprawę wyglądu, lecz także na dobre samopoczucie i pozbycie się skupionego stresu. Działa na głębszych warstwach naszej skóry i mięśni.

Działanie: Delikatny ruch głaskania ustanawia pierwszy kontakt z twarzą i rozgrzewa tkanki. Techniki relaksu i MTG uwalnia powięź i inne tkanki łączne, jednocześnie rozluźniając mięśnie i wygładzając zmarszczki na twarzy. Seria szybkich, subtelnych ruchów stukania wzmacnia mięśnie, aktywuje mikrokrążenie, uwalnia toksyny i wpływa na produkcje kolagenu. W wyniku wibracji limf limfa zostaje osuszona, a toksyny zostają wydalone. Technika ta znacząco przyczynia się do efektu liftingu. Nacisk na skórę stymuluje punkty energetyczne związane z narządami i układem nerwowym, poprawiając w ten sposób ogólny stan zdrowia.

Etapy masażu:

 1. Masaż Tkanek Głębokich -masaż wykonywany bez środka poślizgowego. Niwelowanie napięć mięśniowych tworzących zmarszczki mimiczne, efekt wygładzenia i wprowadzenia w część relaksującą.
 2. Relaks polega na masażu dekoltu, karku i szyi. Napięcia mięśni szyi ograniczają swobodny przepływ krwi do głowy i twarzy. Masaż karku pomaga odpocząć, redukuje stres, który jest źródłem przedwczesnego starzenia skóry.
 3. Oczyszczenie – drenaż. Usuwanie toksyn, w tej części masażu wykorzystujemy techniki drenujące, poprawia wygląd twarzy, zmniejsza obrzęki i poprawia krążenie.
 4. Lifting koncentrujący się na technikach intensywnie liftingujących. Skupimy się miejscach najbardziej newralgicznych. Etap ma za zadanie poprawić elastyczność i wygładzić skórę.
 5. Pracujemy na punktach akupresurowych twarzy w celu zrównoważenia energii i pracy narządów wewnętrznych. Stymulujemy odpowiednie punkty przyporządkowane danym narządom.

Efekty masażu Kobido:

 • Niweluje napięcie mięśniowe, które powodują zmarszczki mimiczne.
 • Zmniejsza efekty starzenia się naszej skóry.
 • Głęboka praca na strukturach mięśni.
 • Stymuluje metabolizm komórkowy, co przyczynia się do szybkiej regeneracji mięśni.
 • Oczyszcza skórę usuwając toksyny i martwe komórki dzięki czemu dodajemy jej naturalnego blasku.
 • Stymuluje produkcję kolagenu i elastyny.
 • Zmniejsza efekty bruksizmu.
 • Łagodzi bóle głowy.
 • Unika sztywności stawów.

Przeciwskazania do masażu Kobido:

 • Nowotwory
 • Stany zapalne na skórze, przerwanie ciągłości tkanki,
 • Ekstrakcja zęba, stany zapalne w tej okolicy,
 • Aktywne infekcje opryszczka, gorączka
 • Trądzik różowaty w fazie remisji
 • Zabiegi medycyny estetycznej botoks ok. 3-4 tygodnie, kwas hialuronowy ok. 2 miesięcy, nici liftingujące ok 6 miesięcy.
Cena zabiegu: 150
Czas zabiegu: 60

Dla tych, którzy cenią klasyczne rozwiązania, proste formy i jasną drogę do relaksu. Masaż klasyczny to świetny pomysł na początek wellnessowej przygody.

Cena zabiegu: 120
Czas zabiegu: 60
b92-190

Masaż całego ciała to doskonała chwila wytchnienia dla osób żyjących w ciągłym stresie.

Cena zabiegu: 150
Czas zabiegu: 75
b92-189
Cena zabiegu: 200
b92-191

Jest masażem intensywnym i dynamicznym, którego głównym zadaniem jest rozgrzanie tkanek i mięśni lepsze ich odżywienie oraz likwidacja zbędnych produktów przemiany materii, które powstają na skutek wysiłku fizycznego.

Masaż sportowy zapobiega objawom patologicznym, które mogą powstać w wyniku przeciążeń występujących w sporcie, pełni funkcję rozgrzewającą, regenerującą oraz leczniczą.

Cena zabiegu: 150
Czas zabiegu: 60
b92-188

Pobudzający masaż całego ciała na bazie luksusowego wosku świec pełnych ekskluzywnych składników i rozpieszczającej niezwykłymi zapachami.

Cena zabiegu: 150
Czas zabiegu: 75
b92-187

To wyjątkowo skuteczne połączenie przyjemnego z pożytecznym. Intensywny, modelujący masaż wspomoże walkę z cellulitem, jednocześnie rozpieszczając relaksującym dotykiem. Olejki eteryczne znane ze swojego działania pobudzającego krążenie krwi i eliminowanie nadmiaru wody i toksyn z komórek skóry dodatkowo wzmacniają działanie masażu. Pozwól sobie na luksus, jakim jest gładka i jędrna skóra.

Cena zabiegu: 130
Czas zabiegu: 60
b92-186

Masaż twarzy, szyi i dekoltu o działaniu stymulującym. Poprawia owal twarzy, wygładza zmarszczki i usuwa napięcie mięśni. Użyty do masażu krem kawiorowy wyrównuje koloryt skóry i głęboko ją nawilża. To skuteczna i niezwykle przyjemna terapia relaksacyjna.

Cena zabiegu: 100
Czas zabiegu: 40
b92-185

Beauty92 w Mediach

Opinie naszych Klientów
4.6 ...... 56 opinii

Salon kosmetyczny Wrocław

Instytut Urody Beauty92

Krzycka 92 BCD

53-020 Wrocław-Krzyki

Pon–pt: 09:00–21:00

Sobota: 09:00–20:00