Najwięcej, bo aż 50% całego kwasu hialuronowego w organiźmie człowieka jest w skórze, w której występuje on jako składnik żelu proteoglikanowego. Żel ten wychwytuje cząstki wody i tworzy zbiornik wodny dla skóry, dzięki czemu jest ona dobrze nawilżona i jędrna.

Wykorzystywane do zabiegu ampułki z kwasem hialuronowym w postaci nano cząsteczkowej mają właściwościach silnie nawilżające i napinające. Dostarczony skórze kwas hialuronowy o bardzo niskiej masie cząsteczkowej, ma zdolność penetracji do głębokich partii skóry, przez co jego działanie jest skuteczniejsze. Poza działaniem silnie nawilżającym, działa również naprawczo i rekonstruuje skórę, jednocześnie spłycając zmarszczki.

Kwas ten potrafi skupić wilgoć jak gąbka. Warto wiedzieć, że jeden gram kwasu hialuronowego może związać około 6 litrów wody. Kwas hialuronowy posiada również właściwości przeciwzapalne i antyoksydacyjne, a także pełni rolę nośnika, czyli substancji ułatwiającej wprowadzenie innych związków w głąb skóry. Jednak ilość kwasu w organizmie jest zależna od wieku – najwyższe stężenie obserwowane jest u niemowląt i dzieci.

 

Działanie zabiegu

  • zabieg przeznaczony dla każdego typu cery i wieku
  • bardzo silne działanie nawilżające

 

Etapy zabiegu

  • peeling
  • wprowadzanie ampułki z nano-cząsteczkowym kwasem hialuronowym za pomocą ultradźwięków
  • maska nawilżająca
  • krem anti-age lub nawilżający
Cena zabiegu: 160
Czas zabiegu: 60
+ Mikrodermabrazja: 170
+ Peeling kawitacyjny: 170
b92-062

Beauty92 w Mediach

Opinie naszych Klientów
4.6 ...... 56 opinii

Salon kosmetyczny Wrocław

Instytut Urody Beauty92

Krzycka 92 BCD

53-020 Wrocław-Krzyki

Pon–pt: 09:00–21:00

Sobota: 09:00–20:00