Zabiegi nawilżające na twarz

W Instytucie Urody Beauty92 zapewniamy Państwu prawdziwie kompleksową ofertę - tym razem usługi skoncentrowane wokół nawilżenia cery i generalnej regeneracji skóry twarzy. Proponowane przez nas zabiegi na twarz, zwykle bardzo skutecznie i mocno nawilżające, podzielone są na kilka różnych wariantów, które Państwu tutaj opisujemy. Dostarczamy także informacje, do jakiego rodzaju cery zabiegi te są polecane.

Zapraszamy wszystkich tych z Państwa, którzy zainteresowani są kompleksowym nawilżeniem skóry oraz jej odmłodzeniem i odżywieniem - salon prowadzimy we Wrocławiu. Kiedy zobaczycie Państwo efekty wybranego zabiegu bądź ich serii, z pewnością będziecie zadowoleni, że zdecydowaliście się na nie właśnie u kosmetyczki. Zabiegi odmładzające i odżywcze u kosmetyczki to na pewno coś, czego zbawienne skutki warto wypróbować. Polecamy tego rodzaju regenerację - wszystko po to, aby jak najskuteczniej zatrzymać czas, a zwłaszcza powstrzymać naturalne procesy starzenia – z nami to wszystko staje się możliwe.

Jak nazwa zabiegu mówi, jest to zasadniczo taka kuracja przeciwzmarszczkowa, jaka intensywnie niweluje cienie pod oczami, a także wszelkie inne oznaki zmęczenia. Popularnie zwane “worki pod oczami” zostają rozświetlone, a tym samym zanikają.

Cena zabiegu: 80
Czas zabiegu: 30
b92-064

Okolice oczu oraz dłonie są miejscami, na których najbardziej i najwcześniej widać oznaki starzenia. Proponujemy ten zabieg dla wszystkich, którzy są zainteresowani zniwelowaniem pierwszych na nich zmarszczek.

Cena zabiegu: 110
Czas zabiegu: 60
Zabiegów w serii: 4-6
b92-065

Zabieg dedykowany do każdego typu cery w szczególności dla skóry suchej i odwodnionej. Pielęgnacyjny zabieg przywracający optymalne nawilżenie i odświeżenie.

Skóra staje się miękka bardzo dobrze nawilżona i komfortowo ukojona.

Cena zabiegu: 120
Czas zabiegu: 60
+ osmotyczna maska PEEL-OFF: 180
b92-063

Kwas hialuronowy jest glikozaminoglikanem, czyli rodzajem mukopolisacharydu, łączącym włókna kolagenowe i elastynowe w skórze właściwej.

Cena zabiegu: 160
Czas zabiegu: 60
+ Mikrodermabrazja: 170
+ Peeling kawitacyjny: 170
b92-062

EYE LIFT poleca się szczególnie do cery suchej i wrażliwej. Doskonały po zabiegach medycyny estetycznej, na cienie i obrzęki pod oczami, na zmarszczki mimiczne, na “kurze łapki” czy też po prostu na utratę jędrności.

Cena zabiegu: 70
Zabiegów w serii: 4-6
b92-061

Ten zabieg proponujemy dla każdego rodzaju cery - szczególnie do twarzy, które potrzebują przywrócenia naturalnej równowagi, naprawy warstwy hydro-lipidowej, mocnego nawilżenia - także skór wrażliwych.

Cena zabiegu: 190
Czas zabiegu: 60
b92-058

Beauty92 w Mediach

Opinie naszych Klientów
4.6 ...... 56 opinii

Salon kosmetyczny Wrocław

Instytut Urody Beauty92

Krzycka 92 BCD

53-020 Wrocław-Krzyki

Pon–pt: 09:00–21:00

Sobota: 09:00–20:00