Wspaniałe właściwości śluzu ślimaka były znane już w starożytnej Grecji. Słynny medyk Hipokrates w swoich zaleceniach dotyczących leczenia stanów zapalnych skóry często przepisywał mieszaninę śluzu ze ślimaka i zsiadłego mleka.

Ekstrakt z białka ślimaka zawiera niezwykle ważne komponenty o specjalnym działaniu na skórę. "Produkowana" w sposób naturalny przez ślimaka obfita wydzielina (pianka) ułatwia mu poruszanie się oraz regenerowanie własnej skóry i skorupy, kiedy się zrani. Wydzielina ta, została przetworzona  w wyciąg i wzbogacona tak, aby jeszcze skuteczniej regenerowała i odnawiała tkankę, działała antybakteryjnie i złuszczająco. Dzięki wielu właściwościom wyciągu z białka ślimaka możliwe jest zajmowanie się różnymi problemami skóry, i uzyskiwanie doskonałych rezultatów w zabiegach przeciwstarzeniowych, na skazy skórne, trądzik, blizny i skóry wrażliwe.

 

Bardzo szerokie zasotsowanie

Przeciw trądzikowi - znakomity zabieg przyspieszający gojenie się, zapobiega powstawaniu nowych niedoskonałości i redukuje blizny.

Przeciw starzeniu skóry - efekt przeciwstarzeniowy jest wynikiem doskonałej regeneracji i odnowy wszystkich warstw skóry. Nawilża, rozjaśnia i wygładza.

Przeciw przebarwieniom - zabieg zwalcza przebarwienia, dzięki połączeniu rozjaśniającej arbutyny i złuszczająco-regenerującego wyciągu z białka ślimaka.

Odnawiająco dla skóry wrażliwej - działa ochronnie, regeneruje i łagodzi podrażnienia skóry. Aktywne składniki odbudowują płaszcz lipidowy, wzmacniają struktury skóry i uodparniają na ponowne podrażnieni skóry.

 

Składniki wyciągu

  • alantoina
  • kolagen
  • elastyna
  • kwas glikolowy
  • Wit. A, C i E
  • proteazy
Cena zabiegu: 240
Czas zabiegu: 60
twarz, szyja, dekolt: 320
b92-071

Beauty92 w Mediach

Opinie naszych Klientów
4.6 ...... 56 opinii

Salon kosmetyczny Wrocław

Instytut Urody Beauty92

Krzycka 92 BCD

53-020 Wrocław-Krzyki

Pon–pt: 09:00–21:00

Sobota: 09:00–20:00