Zabieg anti-aging z aparaturą

Starzenie się skóry jest procesem nieuniknionym. Już w młodym wieku mogą pojawić się pierwsze zmarszczki mimiczne, kurze łapki czy cienie pod oczami. Szybkie tempo życia, mało snu może z kolei odbić się negatywnie na kolorycie cery, która będzie poszarzała i pozbawiona blasku.

Jednakże nowoczesna kosmetologia potrafi skutecznie opóźnić pierwsze oznaki starzenia się skory poprzez zastosowanie specjalistycznej aparatury. Dzięki rewolucyjnym metodom twarz nie wymaga skalpela, a efekty są równie satysfakcjonujące co chirurgia plastyczna dlatego w naszym salonie kosmetyczny oferujemy szereg zabiegów przywracających blask skórze w oparciu o terapie laserowe oraz nisko inwazyjne zabiegi anti-aging w oparciu o tlen, ultradźwięki lub mikronakłucia.

Działają one przeciwstarzeniowo, regenerująco, rozjaśniająco i są polecane także osobom, które nigdy nie korzystały z podobnych zabiegów lub mają wyjątkowo wrażliwą skórę. Skorzystaj z naszej terapii i dodaj swojej skórze zdrowia.

Włókna kolagenowe które są niczym rusztowanie dla skóry, sprawiają iż jest ona jędrna i gęsta.

Cena zabiegu: 300
Czas zabiegu: 75
Zabiegów w serii: 4-6

Infuzja to doskonałe rozwiązanie w przypadku cery ziemistej oraz widocznych przebarwień. Pomoże ona również tym, którzy chcą się pozbyć niezbyt głębokich zmarszczek lub zmagają się z trądzikiem. 

Cena zabiegu: 180
b92-080

Oxybrazja i infuzja tlenowa jest to zabieg polegający na bezdotykowym oczyszczeniu, dotlenieniu, regeneracji i rewitalizacji skóry przy pomocy hiperbarycznego tlenu aplikowanego pod ciśnieniem soli fizjologicznej.

Cena zabiegu: 250
b92-079

Terapeutycznie zabiegi tlenowe na skórę głowy, zalecane są głównie osobą borykającym się z nadmiernym wypadaniem lub osłabieniem włosów, problemami łojotokowymi lub wszelkiego rodzaju schorzeniami o podłożu nadmiernej keratynizacji.

Promocja: 140
Cena zabiegu: 180
b92-077

Jak poradzić sobie z problemami skórnymi, nie kupując i nie testując na sobie kolejnych kosmetyków? Jak przywrócić skórze zdrowy wygląd bez użycia inwazyjnych metod chirurgii plastycznej? Czy w ogóle da się to zrobić?

Cena zabiegu: 270

Niejedna osoba marzy o zachowaniu młodego wyglądu na dłużej. Zmarszczki, pojawiające się na twarzy to coś, czego niestety raczej nie da się uniknąć.

Cena zabiegu: 220
Czas zabiegu: 20-40
Cena zabiegu: 150

To najnowsza konstrukcja na rynku umożliwiająca wykonanie tak szerokiego zakresu zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało. Jako nieliczna na świecie integruje niezwykle zaawansowane techniki zabiegowe w jednym urządzeniu.

Cena zabiegu: 200
Czas zabiegu: 60
uniesienie owalu twarzy: 150

Światło sPTF+ aktywuje fibroblast dla produkcji nowego kolagenu oraz włókien elastyny, wygładzając skórę oraz przywracając jej elastyczność.

Cena zabiegu: 250
twarz, szyja, dekolt: 350

Beauty92 w Mediach

Opinie naszych Klientów
4.6 ...... 56 opinii

Salon kosmetyczny Wrocław

Instytut Urody Beauty92

Krzycka 92 BCD

53-020 Wrocław-Krzyki

Pon–pt: 09:00–21:00

Sobota: 09:00–20:00