Zabieg anti-aging dla twarzy

Zatrzymujące proces starzenia bądź korygujące go, zabiegi anti aging, czyli przeciwstarzeniowe, wykonujemy na podstawie uznanych składników aktywnych oraz na bazie naszego kompleksowego doświadczenia - w gabinecie we Wrocławiu. Zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku, jak i rodzaju skóry - a przede wszystkim tych z cerą wrażliwą, nigdy wcześniej nie poddających się podobnym doświadczeniom. Jeżeli masz dolegliwość skórną, jaką jest dolina łez w młodym wieku, tym bardziej polecamy Ci nasze liczne opcje regeneracji, odświeżenia oraz rozjaśnienia.

Zabieg odtoksyczniający komórki, ekspresowo przywracający skórze jędrność i blask.

Cena zabiegu: 230

Ten zabieg opiera się na użyciu maski odmładzającej, której biomolekularna struktura odnawia skórę twarzy, regeneruje ją oraz odmładza. Poprawia też krążenie oraz koloryt – stosowany jest na twarz i szyję.

Cena zabiegu: 190
Czas zabiegu: 45
b92-073

Jest to witaminowy peeling, polecany każdemu - bez względu na rodzaj skóry, jak i wiek. Odpowiedni dla skóry wrażliwej, z problemami naczyniowymi - także dla tych, którzy nie poddawali się wcześniej zabiegom eksfoliacyjnym.

Cena zabiegu: 260
Czas zabiegu: 60
b92-072

Ta regeneracja w oparciu o śluz ślimaka - bardzo bogatego w kolagen, elastynę, alantoinę oraz witaminę C – opiera się na dostarczeniu do skóry pierwiastków, jakie w niej występują - niezbędnych składników mineralnych.

Cena zabiegu: 240
Czas zabiegu: 60
twarz, szyja, dekolt: 320
b92-071

Ten zabieg spowalniający procesy starzenia opiera się przede wszystkim na wyciągu z korzenia żeń-szenia. Jest to taki składnik aktywny, jaki bardzo silnie oczyszcza skórę twarzy, jak i likwiduje występujące na niej przekrwienie.

Cena zabiegu: 200
b92-075

Beauty92 w Mediach

Opinie naszych Klientów
4.6 ...... 56 opinii

Salon kosmetyczny Wrocław

Instytut Urody Beauty92

Krzycka 92 BCD

53-020 Wrocław-Krzyki

Pon–pt: 09:00–21:00

Sobota: 09:00–20:00