Zabieg anti-aging dla twarzy

Zatrzymujące proces starzenia bądź korygujące go, zabiegi anti aging, czyli przeciwstarzeniowe, wykonujemy na podstawie uznanych składników aktywnych oraz na bazie naszego kompleksowego doświadczenia - w gabinecie we Wrocławiu. Zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku, jak i rodzaju skóry - a przede wszystkim tych z cerą wrażliwą, nigdy wcześniej nie poddających się podobnym doświadczeniom. Jeżeli masz dolegliwość skórną, jaką jest dolina łez w młodym wieku, tym bardziej polecamy Ci nasze liczne opcje regeneracji, odświeżenia oraz rozjaśnienia.

Ten zabieg opiera się na użyciu maski odmładzającej, której biomolekularna struktura odnawia skórę twarzy, regeneruje ją oraz odmładza. Poprawia też krążenie oraz koloryt – stosowany jest na twarz i szyję.

Cena zabiegu: 180
Czas zabiegu: 45
b92-073

Jest to witaminowy peeling, polecany każdemu - bez względu na rodzaj skóry, jak i wiek. Odpowiedni dla skóry wrażliwej, z problemami naczyniowymi - także dla tych, którzy nie poddawali się wcześniej zabiegom eksfoliacyjnym.

Cena zabiegu: 250
Czas zabiegu: 60
b92-072

Ta regeneracja w oparciu o śluz ślimaka - bardzo bogatego w kolagen, elastynę, alantoinę oraz witaminę C – opiera się na dostarczeniu do skóry pierwiastków, jakie w niej występują - niezbędnych składników mineralnych.

Cena zabiegu: 220
Czas zabiegu: 60
twarz, szyja, dekolt: 320
b92-071

Odbudowanie skóry twarzy uwzględnia tutaj przede wszystkim oczyszczające oraz detoksykujące działanie torfu wraz z odbudowującym tę skórę - aktywnie działającym składnikiem aktywnym, jakim jest krzem.

Cena zabiegu: 220
Czas zabiegu: 60
b92-074

Ten zabieg spowalniający procesy starzenia opiera się przede wszystkim na wyciągu z korzenia żeń-szenia. Jest to taki składnik aktywny, jaki bardzo silnie oczyszcza skórę twarzy, jak i likwiduje występujące na niej przekrwienie.

Cena zabiegu: 180
b92-075