Zabiegi dla cery wrażliwej naczynkowej

Wymaga odpowiedniego podejścia, jak i szczególnej pielęgnacji. Cera naczynkowa często budzi dyskomfort jej posiadacza – chcemy pozbyć się widocznych naczynek jak najszybciej oraz jak najbardziej kompleksowo. Beauty92 oferuje profesjonalne zabiegi dla twarzy z tego rodzaju przebarwieniami. Są to takie zabiegi dla cery wrażliwej, które - w oparciu o delikatne składniki aktywne - działają kojąco, regenerująco, jak i rewitalizująco.

Profesjonalizm personelu Beauty92, z gabinetu mieszczącego się we Wrocławiu, składa się przede wszystkim ze szczególnego podejścia do posiadaczy skóry wrażliwej, jak i odpowiedniej o nią troski. Wiemy, że powinna być ona zadbana w sposób szczególny. Serdecznie zapraszamy do gabinetu kosmetycznego oraz do wyboru metody - możemy również bezpośrednio doradzić, jaka opcja będzie najlepsza.

Zabieg całoroczny rekomendowany dla każdego rodzaju cery, szczególnie naczynkowej i z przebarwieniami.

Cena zabiegu: 170
Czas zabiegu: 75
b92-066

Aromatyczny rytuał łączący moc esencjonalnych olejków z róży damasceńskiej, które zmniejszają wrażliwość cery, koją i łagodzą oraz roślinnych olejków z czarnej porzeczki i kukurydzy o działaniu przeciwzapalnym i zwiększającym tolerancję skóry.

Cena zabiegu: 250
Czas zabiegu: 90
b92-069
Cena zabiegu: 250
Czas zabiegu: 20
Zabiegów w serii: 3-4
b92-067
Cena zabiegu: 60
Zamykanie pojedyńczego naczynka na twarzy: 60 zł
Zamykanie naczynek na jednej partii twarzy (nos, policzek, broda): 250 zł
b92-068