Bezbolesna Depilacja laserowa Wrocław

Czy depilacja laserowa usuwa włosy na zawsze?

Usuwania niechcianego owłosienia laserem to metoda, która oferuje najlepsze efekty, a przy tym jest trwała. Zabieg epilacji laserowej polega na naświetleniu skóry wiązką światła lasera, skierowanej w kierunku cebulki mieszka włosowego, o wysokiej energii celem jego uszkodzenia. Epilacja laserowa działa selektywnie - oznacza to, że wiązka światła lasera diodowego jest absorbowana wyłącznie przez melaninę, co ma za zadanie podnieść jej temperaturę w celu przegrzania i uszkodzenia mieszków włosowych — tak, aby trwale usunąć owłosienie bez uszkodzenia skóry. Przegrzanie cebulki włosa prowadzi do zniszczenia macierzy włosa co w efekcie prowadzi do zaprzestania produkcji nowych włosów. Światło lasera przenika przez skórę bez jej uszkodzenia, jest absorbowany przez melaninę, która błyskawicznie podnosi temperaturę na całej długości włosa. Doprowadzona energię lasera do cebulki mieszka włosowego powoduje jego trwałe uszkodzenie.

 

Skuteczna depilacja laserowa ile zabiegów?

Podczas depilacji laserowej zniszczeniu ulegają wyłącznie cebulki włosów, które są w fazie wzrostu. Dlatego dla satysfakcjonujących efektów epilację wykonywaną laserem należy powtórzyć od czterech do sześciu.

 

Chcę usunąć włosy na stałe!

 

Ile kosztuje depilacja laserowa?

Poniżej przedstawiamy ceny zabiegu depilacji laserowej nóg, pach i bikini. Jeśli myślisz o usuwaniu owłosienia z kilku partii to proponujemy 15% rabatu na depilację laserową.

Depilacja laserowa cennik
cena 1 zabiegu
PAKIET od dwóch partii
-15%
Depilacja górnej wargi (wąsika)
100
Depilacja brody
100
Depilacja twarzy
200
Depilacja ramion
250
Depilacja przedramion
200
Depilacja pach
200
Depilacja bikini
150
Depilacja brzucha
120
Depilacja pośladków
200
Depilacja ud
500
Depilacja łydek
350

Bezbolesna depilacja laserowa Wrocław

Usuwanie owłosienia metoda laserową jest bezpieczne dla ciała i gwarantuje gładką skórę na dłuższy czas. Innowacyjność lasera diodowego SopranoICE polega na tym, że daje możliwości przeprowadzania zabiegów depilacji laserowej przy wykorzystaniu dwóch długości fali (lasera diodowego oraz aleksandrytowego) oraz trybu SHR, który ma za zadanie dostarczenie skumulowanej energii do mieszka włosowego w ilości niezbędnej do jego uszkodzenie, ale bez dyskomfortu dla pacjenta - bez bólu. Epilacja laserowa, która nie boli, a przy tym jest możliwa do przeprowadzenie na opalonej skórze oraz niezależnie od pory roku to jeden z głównych argumentów za wyborem bezpiecznego zabiegu typu depilacja laserowa nóg, pach lub bikini - zwłaszcza przed wakacyjnym wyjazdem.

 

Jakie są zalety laserowego usuwania owłosienia laserem SHR?

Bezpieczna epilacja laserowa bez poparzeń - to główna zaleta jaką umożliwia tryb SHR. Jest on przeznaczony dla tych osób, u których subiektywny poziom odczuwalnego bólu jest bardzo niski. Depilacja laserowa Wrocław, w naszym salonie, przeprowadzana jest z zastosowaniem niskich energii przez około 30-40 sekund. Ma to za zadanie dostarczenie skumulowanej energii do mieszka włosowego w ilości niezbędnej do jego uszkodzenia, ale bez dyskomfortu dla pacjenta jak może to mieć miejscy przy impulsach pojedynczych.

 

SopranoIce laser do depilacji SHR, laserowe usuwanie owłosienia

Trwała depilacja laserowa bez dyskomfortu bólu

Laserowe usuwanie owłosienia metodą SHR polega na stopniowym podgrzewaniu skóry do temperatury, która skutecznie niszczy mieszki włosowe. Depilowany obszar ciała jest ostrzeliwany wiązką lasera diodowego przez dłuższy czas, ale o relatywnie niższej mocy niż przy impulsach jednorazowych - tak zwanych stemplach. Sprawia to, że depilacja laserowa jest bardziej komfortowa, ale zarazem równie skuteczna, bo łączna ilość dostarczonego ciepła do mieszka włosowego, która ma za zadanie jego zniszczenie i tym samym trwałe usunięcie owłosienia, jest taka sama. Duży komfort oraz skuteczność epilacji laserowej przekłada się na bardzo dobre opinie, a depilacja laserowa przeprowadzana metodą SHR jest bardzo często polecana przez naszych klientów - zwłaszcza do usuwania owłosienia z okolic bikini.

 

Jaki laser do depilacji?

Posiadany przez nas laser diodowy SopranoICE emituje wiązkę lasera o długości charakterystycznej dla laserów diodowych - 810nm oraz długość 755nm właściwą dla lasera aleksandrytowego. Stąd w Beauty92 depilacja laserowa Wrocław, czyli usuwanie zbędnego owłosienia można przeprowadzić stosując oba parametry - sprawdzając, która z nich działa najefektywniej. Nie musisz już przeglądać różnych for i blogów w poszukiwaniu opinii, jaki laser diodowy jest lepszy, szybszy lub który zabieg laserowy jest mniej bolesny. Dzięki zastosowaniu w SopranoIce opatentowanej metody SHR, depilacja laserowa Wrocław, czyli laserowe usuwanie owłosienia przeprowadzane jest w dwóch trybach. Pojedynczych impulsów świetlnych oraz wielokrotnych - SHR.

 

Czy depilacja laserowa to najskuteczniejsza metoda usuwania niechcianego owłosienia

U nas możesz wykonać zabieg depilacji przy dwóch zakresach fal powszechnie stosowanych przy depilacji laserowej, na których pracują Laser diodowy 810nm oraz Laser aleksandrytowy 755nm. Te parametry są najbardziej efektywne przy usuwaniu włosów. Są określane mianem złotego standardu depilacji laserowej, gdyż cieszą się najlepszymi opiniami przy trwałym usuwaniu włosów. Oferują depilację laserową wszystkich fototypów skóry. Depilacja laserowa oferuje najlepsze rezultaty usuwania owłosienia, gdyż jej celem jest zniszczenie włosa wraz z mieszkiem włosowym. Ponadto metoda SHR dostępna w SopranoIce zapewnia bezpieczeństwo epilacji przy ciemnej karnacji oraz opalonej skórze.

 

Jakim laserem diodowym wykonujemy depilacje laserową?

W naszym salonie we Wrocławiu posiadamy Laser diodowy SopranoIce emitujący wiązkę światła o długości fali 810nm potocznie nazywany laserem diodowym oraz fali o długości 755nm opartej na krysztale aleksandrytu - skąd potoczna nazwa - laser aleksandrytowy. Naświetlanie mieszków włosowych światłem lasera o różnej długości fali ma na celu uzyskanie większej efektywność depilowanej partii ciała. Chodzi o to aby światło lasera było w jak największym stopniu zaabsorbowane przez melaninę - barwnik występujący we włosach - którego poziom jest inny na nogach, pachach lub bikini. Gromadzona przez melaninę energia ma za zadanie doprowadzić do termicznej destrukcji włosa wraz z macierzą. Zniszczony włos wraz z mieszkiem włosowym nie ma szans na regenerację, a tym samym przestaje produkować nowe włosy. Dlatego depilacja laserowa jest tak efektywna.

 

Czy depilacja laserowa boli?

Podczas zabiegu depilacji laserowej w trybie SHR emitowane są liczne impulsy w krótkim odstępnie czasu. Moc lasera narasta i przekształca się w ciepło, które kieruje się w głąb ciała, aż do mieszka włosowego. W efekcie przegrzania, cebulka włosa przestaje produkować nowe włosy. Cały zabieg odbywa się to przy subiektywnym braku bólu. Usuwanie włosów za pomocą lasera shr polega na przesuwaniu głowicy lasera diodowego po depilowanej partii ciała prze czas około 30 sekund. Taka forma zabiegu zapewnia pełne pokrycie, zaś technologia lasera SopranoICE równolegle chłodzi depilowaną powierzchnie skóry, zapobiegając powierzchniowym poparzeniom i umożliwiając skuteczną ibezbolesną depilację laserową. Usuwania niechcianego owłosienia laserem shr odbywa się w sposób efektywny i trwały.

 

Jak przebiega zabieg depilacji laserowej ?

Wypełnienie ankiety przed-zabiegowej, wywiad oraz kwalifikacja do zabiegu. Przeprowadzenie próby laserowej, w celu stwierdzenia, w jaki sposób Twoja skóra reaguje na wiązkę światła. W przypadku braku przeciwwskazań wykonamy zabieg depilacji laserowej.

 

Jakie partie ciała są najczęściej depilowane

Bezbolesna depilacja laserowa wykonywana metodą SHR, to możliwość trwałego usunięcia owłosienia z takich obszarów ciała jak nogi, pachy, bikini. Odpowiednie zabiegi laserowe Wrocław można wykonać także na innych, wybranych partiach skóry.

 

Jak przygotować się do laserowego usuwania owłosienia ?

W pierwszym kroku sprawdź, czy nie posiadasz przeciwskazań do wykonania depilacji laserowej. Zaprzestań stosowania ziół lub leków światło uczulających. Unikaj naturalnego opalania oraz zrezygnuj z korzystania z solarium, samoopalaczy lub bronzerów. Dla skuteczności epilacji włosów laserem diodowym, na około 3-4 tygodnie przed zabiegiem, zaprzestań usuwania owłosienia w sposób mechaniczny - czyli przy pomocy wosku, depilatora lub pęsety. Na krótko przed zabiegiem ogolić dokładnie miejsce, które będzie poddawane depilacji laserowej oraz nie nakładać na nie kremów lub antyperspirantów

 

Jak zadbać o ciało poddane depilacji laserowej ?

Bezpośrednio po zabiegu laserowym depilowany obszar skóry może być lekko zaczerwieniony, co powinno ustąpić po kilku godzinach, do 2-3 dni maksymalnie. Dlatego w dniu, którym była przeprowadzona depilacja laserowa oraz do czasu utrzymywania się zaczerwienienia lub obrzęku, wskazanym jest unikanie gorących kąpieli i rezygnacja z basenu lub sauny. Równocześnie na depilowany obszar nie nanosić peelingu złuszczających, preparatów z zawartością alkoholu lub spirytusu, gdyż mogą one dodatkowo wysuszyć i podrażnić skórę. Po depilacji pach zalecamy stosowanie antyperspirant bezalkoholowy. Przez około 2-3 tygodnie partię ciała, z której usuwano owłosienia laserem należy chronić przed opalaniem. W przeciwnym wypadku bezwzględnie stosować kremy z wysokim filtrem SPF.

 

Przeciwwskazania do laserowego usuwania owłosienia laserem diodowym
  • świeża opalenizna naturalna lub wywołana samoopalaczami na dwa tygodnie przed i po depilacji laserowej,
  • stany zapalne skóry, opryszczka,
  • depilacja mechaniczna, woskiem lub pastą na 4 tygodni przed zabiegiem,
  • zażywanie światło uczulających leków lub ziół jak dziurawiec, nagietek,
  • stosowanie sterydów lub podobnym kremów, maści z zawartością retinoidów itp.,
  • choroba nowotworowa, bliznowiec, bielactwo lub łuszczyca,
  • ciąża, cukrzyca, metalowe implanty.

 

Producentem urządzenia do wykonywania zabiegów laserowego usuwania owłosienia jest firma Alma Laser, który jest światowym liderem w dziedzinie produkcji oraz wykorzystania laserów medycyny estetycznej.

Do najbardziej znanych urządzeń firmy Alma Laser należą m.in. platforma Soprano Ice oraz Harmony, są to profesjonalne urządzenia zabiegowe, które w depilacji laserowej wykorzystują często kilka technologii.

810nm – długość fali stosowana przy Laserach Diodowych
755nm – długość fali stosowana przy Laserach Aleksandrytowych

Zapraszamy na zabiegi laserowe we Wrocławiu do Salonu kosmetycznego Beauty92.

 

b92-006